ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Eklenme Tarihi : 25-09-2018

ksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, iade-i ziyaretler kapsamında Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Yusuf Şahin, 1.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş ve Aksaray İl Müftüsü Cemalettin Bal’ı makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan ve ortak aklın gücüne vurgu yapan ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş yaptığı açıklama da “Ülkemizin bulunduğu dönemde en çok ihtiyaç duyulan birlik ve beraberlik duygusunu yaptığımız iade-i ziyaretlerde dile getiriyor ve Aksaray’ı bulunduğu noktadan çok daha ileri noktalara taşımayı hedefliyoruz.

Bugün Aksaray’ın bir yüzü sanayi ise diğer yüzü Üniversitedir. Bu anlamda iş dünyamıza yönelik olarak Aksaray Üniversitesi Rektörümüz Prof.Dr. Yusuf Şahin ile hasbihâl ettik. ASÜ ve ATSO şehrimize yön verecek kurumların başında gelmektedir.  Elimizdeki fırsatları iyi değerlendirerek Üniversite Sanayi İş Birliğini güçlendireceğiz.  Aynı şekilde 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanımız ve İlimiz Müftüsü ile şehrimizin geleceğine yönelik olarak ziyaretimizde hasbihâl ettik.

Aksaray’ın en güzel yanı ortak aklı gücünü bilen ve bu şehir için çalışmak isteyen şehrin idarecilerine sahip olmasıdır.  Bu durumu ve bu duyguyu güzel kullanabilir isek Aksaray’ı her alanda başarıya ulaştırabiliriz.

Bu noktada yapacak olduğumuz tüm ziyaretlerde bu konunun üzerini çizecek ve Ortak Aklın Gücüyle Gelecek Türkiye’nin Sanayi Kentini Aksaray’da inşa etmek için çalışacağız” Dedi.