ATSO SERAMİK FUARINA KATILIM GÖSTERDİ

Eklenme Tarihi : 05-03-2018

Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubunun bir arada sergilendiği UNICERA fuarına katılım gösteren ATSO üyeleri organizasyonun düzenlenmesinden dolayı Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş’a teşekkür ettiler.

Üyeleri bir fuarla daha buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ise yapmış olduğu açıklama da “Türkiye’nin en büyük ihtisas ve marka değeri en yüksek fuarı olan UNICERA fuarına üyelerimizin katılımını sağlayarak onları büyük bir fuarla daha buluşturduk.

Bu fuarın en büyük özelliği Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubunun bir arada sergileneceği UNICERA Fuarı, sektöre yön veren 1.000’in üzerinde markanın yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapıyor olması idi.

Aralarında Akgün Seramik, Anka Seramik, Bien Seramik, Creavit, Ege Seramik, ECA SEREL, Etili Seramik, Duratiles, Decovita, Graniser, Granito, Güral, Hansgrohe, Kale, Kütahya Seramik, İdevit, İSVEA, Seranit, Schell, Seramiksan, Seranova Umpaş, Uşak,Yurtbay, Yüksel Seramik, Vitra gibi sektör öncüsü firmalar, modern teknoloji ile geliştirilen yenilikçi ürünlerini üyelerimize gösterdiler. Ayrıca dünya sıralamasında seramik üretiminde baş aktör ülkeler olarak gösterilen İtalya, İspanya, Almanya olmak üzere, Portekiz, Mısır, Hindistan, Çin, Tayvan, Sırbistan ve İran’dan gelen firmalar da UNICERA’da yeni ürün ve modellerini sergilediler.

Bu anlamda üyelerimiz, dünya çapındaki büyük firmalarında sektörün küresel temsilcilerinde ürünlerini inceleme fırsatı buldular. Fuar organizasyonunun üyelerimize hayırlar getirmesini diliyorum” Dedi.