ISH ULUSLARARASI YAPI, ISITMA- SOĞUTMA FUARI HK.

Eklenme Tarihi : 29-11-2018

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası İle Konya Ticaret Odası arasında düzenlenen protokol kapsamında Almanya’da düzenlenecek olan ISH/Frankfurt “Uluslararası Yapı, Enerji, Isıtma – Soğutma Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Fuarı” iş gezisi vesilesiyle Konya  ve Aksaray’ın iş dünyasına aktif katılımını sağlamak, sektörle ilgili en son teknolojik gelişmeleri takip etmek amacıyla Odamız tarafından 11-15 Mart 2019 tarihleri arasında Almanya’ya fuar ziyareti gezisi düzenlenecektir.

Fuarda Sektör olarak;  Banyo Teknolojileri, Duşakabinler, Banyo Mobilyaları, Seramik Eşyalar, Yapı ve Enerji teknolojisi, Kazanlar, ısıtma cihazları, brülörler, ısıtıcılar, bacalar, ısı pompaları, güneş enerjisi sistemleri, yağmur suyu kullanımı, geleneksel kiremitli soba, şömine, bağlantı parçaları ve bileşenleri, Yenilenebilir enerjiler, Güneş termal enerjisi, fotovoltaik, biyokütle, ısı pompaları, ahşap ve pelet, geleneksel kiremit fırınları, Klima, soğutma ve havalandırma teknolojisi, Merkezi ve merkezi olmayan havalandırma teknolojisi, klima üniteleri, soğutma, ısıtma sistemleri inşası, yangın ve dumandan koruma ekipmanları vb.

Fuar gezi ücreti kişi başı yaklaşık 950-Euro ’dur.  Yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde (Yurt dışı iş gezisinin destek kapsamına alınabilmesi ve katılımcı işletmelere destek ödemesi yapılabilmesi için sektör farkı gözetilmeksizin en az 10 (on) işletmenin programa katılımının gerektiği) KOSGEB müracaatı yapılacak olup, konaklama, ulaşım, fuar giriş ücreti ve tercüme hizmet bedellerinin her bir Yurtdışı İş Gezisi için işletme başına sağlanacak azami destek miktarı 3.000 (üçbin) TL’si KOSGEB tarafından karşılanması planlanmaktadır.

Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimiz müracaatlarını en geç 14 Aralık 2018 Cuma günü saat 17.00’a kadar ekte  bulunan başvurunu formunu ve gezi ücretini Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ‘na (aksaraytso2 veya 444 47 56 – 1121 Mustafa R. AKSÖZ ) teslim etmeleri gerekmektedir.

Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.


Fuar hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki dosyayı indiriniz.

Not: dosyalar word formatında açılacaktır.

basvuru-formu_ish19.doc

41.5KB

program-ish.docx

15.688KB