Başkan'ın Mesajı

 BAŞKANIMIZIN İŞ DÜNYAMIZA MESAJI

2018 yılı Nisan ayında devraldığımız iş dünyamızın öncü kuruluşu Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın bayrağını çok daha iyi yerlere getirmek için çalışmalar yürüteceğiz. Yaklaşık 5 Bin üyemiz ile birlik olacak şehrimizi bir adım daha ileriye götürmek için çalışacağız.

Aksaray stratejik konumu ile Ticaret Merkezi olmaya çok yakın bir şehir konumunda bulunduğundan dolayı bu avantajını iyi kullanarak her alanda sanayi şehri ve Ticaret Merkezi yapmak için uğraşacağız.  Turizm noktasında çalışmalar yapacak şehrimizin idarecileri ile birlikte Kapadokya’nın giriş kapası olan Aksaray’ı turizm alanında güçlendirmek için mücadele edeceğiz. Yeni bir dönem ve yeni bir süreç bizleri bekliyor. Bizlerden beklentilerin ne denli olduğunu gayet iyi biliyor ve bu anlamda üyelerimize ve şehrimize başarı sözü veriyoruz.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın bir sloganı vardır “Biz bu şehri çok seviyoruz” diye bu slogandan yola çıkarak büyüyerek gelişen üyelerimizle şehri süleha Aksaray için çalışacağımızın altını çiziyorum. Ayrı gayrının olmadığı, birlik ve beraberliğin olduğu bir dönemin bizleri beklediğini belirterek 2018 -2022 döneminin hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan diliyorum.